Дара Бубамара ги искористи неколкуте слободни денови меѓу настапите за да отпатува на Миконос, од каде редовно објавува фотографии на Инстаграм.

Таа позираше во провокативно бикини кое ги истакна сите нејзини атрибути, а до израз дојдоа нејзините бујни силиконски гради кои неодамна ги зголеми со хируршка процедура, а долниот дел од танга од костимот за капење за малку ќе и паднеше додека занесно се вртеше во хотелската соба.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.