Ознака: дара бубамара
Музика 03.04.21 | 15:33

Маски и бањарка: Дара Бубамара и Тони објавија интимни фотографии од кревет

Дара Бубамара објави фотографија со своето момче Тони, 24 години помлад од неа, и покажа колку уживаат во љубовта. Пејачката и нејзиното момче, бизнисмен, носеа бањарки...

Музика 07.03.21 | 11:43

Не се знае кој е поарогантен: Дара Бубамара дивее по пат, а и нејзиното момче вози преку 200 на час

Дара Бубамара веќе со месеци наназад дивее по патиштата за време на возењето автомобил. Покрај тоа што вози 160 километри на час, таа користи и мобилен за да го снима сето...

Естрада 05.03.21 | 18:09

Бубамара се мажи за 24 години помладото момче: Веќе живеат заедно, а Тони сака Дара да му роди дете

Пејачката Дара Бубамара наводно планира да се омажи 24 години помладиот Тони. Парот наводно започнал да живее заедно во станот на Дара, а планираат да ја официјализираат...

Естрада 08.02.21 | 14:55

Кој и сместува на Бубамара: Интимни снимки и фотографии завршија на сајт за возрасни

Пејачката Дара Бубамара е повторно во центарот на скандалот, бидејќи нејзините голи слики беа пронајдени на страница за возрасни. Имено, пред две години, пејачката случајно...

Естрада 17.12.20 | 18:53

Дара Бубамара направи хаос со еден промислен потег

Таа знае како да предизвика внимание Дара Бубамара објавила нови домашни фотки, а се чини дека трудот во теретана и тоа како и се исплатил. Овој пат Дара пожешка од било...

Естрада 11.11.20 | 16:15

Речиси се врсници: Дара го запозна синот со момчето

Фолк пејачката Дара Бубамара го запозна синот со нејзиното момче Тони.Таа се плашела како ќе помине средбата и дали Коста ќе го прифати партнерот.Но, средбата поминала...

Естрада 22.10.20 | 10:18

Парите на татко му ги троши на Дара: Тони ја одведе Бубамара на луксузно патување во Занзибар

За Дара Бубамара летото се уште не е готово. Пејачката, 24 години помладото момче Тони, ја одведе во Занзибар, а сето тоа го финансира неговиот татко, бизнисмен од Италија,тврди...

Естрада 15.10.20 | 18:19

Веќе не се кријат: Дара ужива во љубовта со 21 година помладото момче

Пејачката Дара Бубамара не крие колку е среќна со 21 година помладото момче, па сега објави зеднички момент додека заедно се возат во автомобил. Имено, Дара го бакнува...

Естрада 12.10.20 | 09:01

Дара Бубамара излезе на тераса по бикини и ги збуни соседите

Српската естрадна ѕвезда, Дара Бубамара, објави фотографија на која се гледа дека убаво се исончала за време на летото. Дара објави фотографија од тераса на која е облечена...

Естрада 20.09.20 | 20:01

Тони ја частеше летување на Малдивите, а Дара Бубамара му раскина по враќањето дома

Дара Бубамара раскина со своето 21-годишно момче, бизнисменот Тони, кој два месеци пред неа беше со водителката на „Задруга“, Душица Јаковлевиќ. Дара и Тони десет дена...

Естрада 15.09.20 | 23:42

Само градите и се константни: Дара Бубамара менуваше стајлинг но не и деколтето

Фолк пејачката Дара Бубамара низ години го менуваше стајлнигот за да биде интересна за фановите. Кратка, долга коса, тетоважи, прамени, дезени, чорапи..сето ова се менуваше...

Естрада 06.09.20 | 09:27

Младиот Тони ја отпиша Дара, па ѝ се фрли на сестрата на Богдана Ражнатовиќ?

Пејачката Дара Бубамара беше на патување со новото момче Тони, кој е 24 години помлад од неа, а двајцата се вратија од Малдивите, каде уживаа со денови. Тие дојдоа во Белград,...

Естрада 05.09.20 | 11:34

Го чува синот додека Дара ужива на Малдивите: Поранешниот на пејачката проговори за нејзината нова врска

Милан Кесиќ, поранешниот сопруг на Дара Бубамара, без оглед на злобните коментари, ја подржува врската на пејачката со 23 години помладото момче. Нејзиниот нов избраник...

Естрада 01.09.20 | 09:15

Едвај полнолетен: Новото момче на Дара Бубамара има само 20 години

Српската фолк пејачка Дара Бубамара сака млади мажи но овојпат навистина претера. Нејзиното ново момче има само 20 години. Се вика Тони  и претпоставувате многу е богат....

Естрада 31.08.20 | 16:25

Помлад е од она што се мисли: Сите детали за новото момче на Дара Бубамара

Новото момче на Дара Бубамара, извесниот бизнисмен Тони, не престанува да го шокира регионот. На сите им стана јасно дека тие двајца се во врска кога и тој и пејачката...

Естрада 27.08.20 | 09:32

Има само 23 години: Ова е новата „играчка“ на Дара Бубамара

Српската пејачка Дара Бубамара има ново момче.Тони е навистина „крцкалче“ и има само 23 години. Тој е бизнисмен и се фали со луксузнииот живот и со посетата на монденски...

Естрада 25.08.20 | 22:01

Нема трага од бујните гради: Дара Бубамара пред 15 години била рамна како даска

Српската фолк пејачка Дара Бубамара може да се пофали со најбујните гради на естрадата. По градите на рада воздивнуваат многу мажи.Но една слика која датира од пред...

Естрада 24.08.20 | 20:04

Дара Бубамара од Малдивите покажа колку бујни гради има

Додека многу пејачи останаа без настапи и заработка заради состојбата со корона вирусот и заради тоа западнаа во финансиска криза. Дара Бубамара, барем судејќи според...

Естрада 20.08.20 | 13:39

Ивана има поголеми гради дури и од Дара Бубамара

Дара Бубамара е носител на најголемите гради на српската естрада. Но, овој примат може да и го загрози поп пејачката Ивана Јордан.Таа откако се разведе реши да се соголи...

Естрада 17.08.20 | 23:46

Дара Бубамара на роденденот на Карлеуша дојде со најголеми гради

Јелена Карлеуша наполни 42 години и реши во својот дом да направи забава.На неа дојдоа многумона нејзини пријателки и колешки како Ана Бекута.Изостана сопругот Душко...