Ознака: дара бубамара
Естрада 17.12.20 | 18:53

Дара Бубамара направи хаос со еден промислен потег

Таа знае како да предизвика внимание Дара Бубамара објавила нови домашни фотки, а се чини дека трудот во теретана и тоа како и се исплатил. Овој пат Дара пожешка од било...

Естрада 11.11.20 | 16:15

Речиси се врсници: Дара го запозна синот со момчето

Фолк пејачката Дара Бубамара го запозна синот со нејзиното момче Тони.Таа се плашела како ќе помине средбата и дали Коста ќе го прифати партнерот.Но, средбата поминала...

Естрада 22.10.20 | 10:18

Парите на татко му ги троши на Дара: Тони ја одведе Бубамара на луксузно патување во Занзибар

За Дара Бубамара летото се уште не е готово. Пејачката, 24 години помладото момче Тони, ја одведе во Занзибар, а сето тоа го финансира неговиот татко, бизнисмен од Италија,тврди...

Естрада 15.10.20 | 18:19

Веќе не се кријат: Дара ужива во љубовта со 21 година помладото момче

Пејачката Дара Бубамара не крие колку е среќна со 21 година помладото момче, па сега објави зеднички момент додека заедно се возат во автомобил. Имено, Дара го бакнува...

Естрада 12.10.20 | 09:01

Дара Бубамара излезе на тераса по бикини и ги збуни соседите

Српската естрадна ѕвезда, Дара Бубамара, објави фотографија на која се гледа дека убаво се исончала за време на летото. Дара објави фотографија од тераса на која е облечена...

Естрада 20.09.20 | 20:01

Тони ја частеше летување на Малдивите, а Дара Бубамара му раскина по враќањето дома

Дара Бубамара раскина со своето 21-годишно момче, бизнисменот Тони, кој два месеци пред неа беше со водителката на „Задруга“, Душица Јаковлевиќ. Дара и Тони десет дена...

Естрада 15.09.20 | 23:42

Само градите и се константни: Дара Бубамара менуваше стајлинг но не и деколтето

Фолк пејачката Дара Бубамара низ години го менуваше стајлнигот за да биде интересна за фановите. Кратка, долга коса, тетоважи, прамени, дезени, чорапи..сето ова се менуваше...

Естрада 06.09.20 | 09:27

Младиот Тони ја отпиша Дара, па ѝ се фрли на сестрата на Богдана Ражнатовиќ?

Пејачката Дара Бубамара беше на патување со новото момче Тони, кој е 24 години помлад од неа, а двајцата се вратија од Малдивите, каде уживаа со денови. Тие дојдоа во Белград,...

Естрада 05.09.20 | 11:34

Го чува синот додека Дара ужива на Малдивите: Поранешниот на пејачката проговори за нејзината нова врска

Милан Кесиќ, поранешниот сопруг на Дара Бубамара, без оглед на злобните коментари, ја подржува врската на пејачката со 23 години помладото момче. Нејзиниот нов избраник...

Естрада 01.09.20 | 09:15

Едвај полнолетен: Новото момче на Дара Бубамара има само 20 години

Српската фолк пејачка Дара Бубамара сака млади мажи но овојпат навистина претера. Нејзиното ново момче има само 20 години. Се вика Тони  и претпоставувате многу е богат....

Естрада 31.08.20 | 16:25

Помлад е од она што се мисли: Сите детали за новото момче на Дара Бубамара

Новото момче на Дара Бубамара, извесниот бизнисмен Тони, не престанува да го шокира регионот. На сите им стана јасно дека тие двајца се во врска кога и тој и пејачката...

Естрада 27.08.20 | 09:32

Има само 23 години: Ова е новата „играчка“ на Дара Бубамара

Српската пејачка Дара Бубамара има ново момче.Тони е навистина „крцкалче“ и има само 23 години. Тој е бизнисмен и се фали со луксузнииот живот и со посетата на монденски...

Естрада 25.08.20 | 22:01

Нема трага од бујните гради: Дара Бубамара пред 15 години била рамна како даска

Српската фолк пејачка Дара Бубамара може да се пофали со најбујните гради на естрадата. По градите на рада воздивнуваат многу мажи.Но една слика која датира од пред...

Естрада 24.08.20 | 20:04

Дара Бубамара од Малдивите покажа колку бујни гради има

Додека многу пејачи останаа без настапи и заработка заради состојбата со корона вирусот и заради тоа западнаа во финансиска криза. Дара Бубамара, барем судејќи според...

Естрада 20.08.20 | 13:39

Ивана има поголеми гради дури и од Дара Бубамара

Дара Бубамара е носител на најголемите гради на српската естрада. Но, овој примат може да и го загрози поп пејачката Ивана Јордан.Таа откако се разведе реши да се соголи...

Естрада 17.08.20 | 23:46

Дара Бубамара на роденденот на Карлеуша дојде со најголеми гради

Јелена Карлеуша наполни 42 години и реши во својот дом да направи забава.На неа дојдоа многумона нејзини пријателки и колешки како Ана Бекута.Изостана сопругот Душко...

Естрада 10.06.20 | 13:52

Дара Бубамара: Срамота е колегите да се жалат дека немаат пари

Дара Бубамара вели дека е срамота нејзините колеги да се жалат дека немаат пари, а се „полни како брод“. Не можам да верувам дека кукаат моите колеги, а претходните години...

Естрада 01.05.20 | 19:03

Дара Бубамара си го мери задникот со Ким Кардашијан

Фолк пејачката Дара Бубамара е активна на социјалните мрежи за време на изголацијата. Таа нафрлила некој килограм повеќе па на шега коментира дека со задникот може...

Калеидоскоп 23.02.20 | 19:20

Дара Бубамара дава 5.000 евра за нејзиниот син да не се дружи со љубоморини деца

Турбо-фолк пејачката Дара Бубамара пред неколку месеци го налути Балканот кога државните училишта ги нарече селски и додаде дека нејзиниот син посетува приватно училиште...

Естрада 16.01.20 | 12:03

Не ѝ доаѓа памет: Дара Бубамара снимила ново порно видео

На фолк пејачката Дара Бубамара очигледно е дека не и доаѓа памет. Откако пред неколку години излезе нејзино видео во кое таа се самозадоволува, таа се пофали дека има...