Eвелин Милер од Австралија е родена со две вагини и две матки – но тоа го дознала дури кога имаала 20 годни. Сепак, оваа бизарна ситуација ја искористила на најдобар начин – снима содржини за OnlyFans и заработува одлично.

Бидејќи почнала да се занимава со сексуална работа откако прекинала една врска, Евелин вели дека едната вагина ја чува за бизнис, а другата ја користи за интимен живот – и во н=моментов е бремена со второ дете, пренесува cdm.me.

Работев како придружба околу седум години и така го пропатував светот. Едната вагина ка користев за работа, а другата за интимен живот и тоа емоционално и физички многу ми ги ослесни работите. Откако престанав со тоа, го почнав OnlyFans и снимам содржини за возрасни со двете вагини, што се покажа како многу многу успешно, вели Евелин.

Кога сфатив дека тоа што имам две ваигини не влијае негативно на мене, излегов јавно на Редит и оттогаш е лудо. Не би сакала да имам само една. Двете го направија мојот сексуалне живот позабавен, додава таа.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.