Ендру Тејт, познат по контроверзните изјави, смета дека доколку мажите имаат секс со жени поради задоволство, тогаш тие се хомосексуалци

На својата X страница во средат Ендру напиша: „Сексот е за правење деца. Секој маж кој има секс со жени затоа што тоа „е добро чувство“ е геј“

Тој додава и дека сите мажи под 40 години без пет деца најверојатно се хомосексуалци.

Ианку, контроверзниот инфлуенсер во Романија е обвинет за силување, трговија со луѓе и формирање на организирана криминална група за сексуална експлоатација на жени.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.