Колумбиската полицајка Алекса Нарваез, која е вистинска секс бомба, го привлекува вниманието каде и да се појави, на стадион, на улица, на работа …..

На Инстаграм и ТикТок убавата Алекса има вкупно четири милиони фанови.

Алекса која според многумина е најсексапилната полицајка на светот обожува да се радува фановите на социјалните мрежи со свои провокативни фотки и видеа.

 

Сега Алекса ги остави мажите со отворена уста со видеоа на која е скоро гола, носи само минијатурно бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexaaa Narvaez (@alexaaa_narvaez)

 

 

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.