Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа.

Следете го моето гостување во „Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа со почеток од 22:30 часот, пишува Мицкоски.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.