Денеска во Кисела Вода се случи групна тепачка поради недоразбирање во сообраќајот.

Во Кисела Вода кај споменикот Тодор Александров две групи решија физички да се пресметаат.

Тепачката беше снимена од еден случаен минувач, а може да се забележи како се користат и шипки во тепачката.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.