Стефан Драгомировиќ е вујкото на исчезнатата Данка Илиќ. Тој е многу нервозен и се кара со новинарите.Вели дека е сосема случајно што неговата сестра ги однела децата во старата и запуштена куќа и дека не е точно оти времето било врнежливо.

foto Kurir.rs


Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.