Ознака: знаци
Астро 21.09.21 | 12:38

Подгответе се за неочекувани пресврти во октомври: Овие знаци ќе се соочат со големи промени

Хороскопот за октомври предвидува големи промени на полето на љубовта за Овен, Лав и Јарец. Овие три знаци треба да се подготват за неочекувани пресврти. Овен Осамениот...

Астро 26.07.21 | 12:34

Во aвгуст: Овие три знаци ќе имаат повеќе пари од кога било!

Астролозите истакнуваат дека август ќе биде поволен месец за многу знаци на Зодијакот. Нè очекуваат бројни авантури, патувања, нови љубови, а само 3 хороскопски знаци...

Астро 19.07.21 | 23:32

Богатството и среќата им се судбина: Овие 4 хороскопски знаци владеат со светот

Овие знаци се сметаат за „помоќни“ во социјална смисла, што не значи дека нужно се должи на хороскопот. Секој има своја личност и карактер, без оглед на хороскопскиот...

Астро 19.07.21 | 23:21

21 јули менува сè: Венера влегува во знакот на Девица и носи големи промени за овие хороскопски знаци!

Венера, планетата на љубовта, убавината и уживањето, влегува во знакот на Девица на 21 јули, а Марс ќе ѝ се придружи на 27 јули. Поради влијанието на овие две планети, емоциите...

Астро 13.07.21 | 08:52

За овие хороскопски знаци 2021-ва ќе биде најтешка година

Припадниците на овие три хороскопски знаци ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции. Позицијата на планетите ќе влијае лошо на нивното поле...

Астро 05.07.21 | 23:58

На овие хороскопски знаци богатството им е запишано во ѕвездите

Шкорпија За нив не е непознато да се занимаваат со приватен бизнис, а правилото е дека целта ги оправдува средствата. Тие се вредни, сакаат пари и не им е тешко да ги заработат....

Астро 09.06.21 | 23:23

На родените во овие два хороскопски знаци никако не кажувајте им ги своите тајни

Без оглед колку се добри вашите пријатели, астролозите веруваат дека луѓето родени во два знаци на Зодијакот не знаат како да ги чуваат тајните на другите луѓе. Тие сакаат...

Астро 02.05.21 | 14:29

Мај ќе биде одличен на финансиски план, за овие 3. знаци

Месецот кој започна, носи подобрување во сите аспекти, а рускиот астролог Павел Глоба откри што ги очекува трите знаци кои ќе бидат сведоци на ненадејна голема парична...

Астро 29.04.21 | 15:14

Во мај овие три хороскопски знаци ќе пливаат во пари

Во мај ќе почувствуваме подобрување во сите аспекти, а рускиот астролог Павел Глоба откри што може да очекуваат трите знаци кои ќе бидат сведоци на ненадејна голема...

Астро 28.04.21 | 23:11

Овие 3 хороскопски знаци ќе заработат големи пари во животот

Велат дека парата буши каде што бургијата не може. Овие три хороскопски знаци знаат да намирисаат пари на километар… Бик Биковите се материјалисти и сакаат удобност....

Астро 06.02.21 | 14:37

Внимавајте на паричникот: Кој следната недела ќе заработи, а кој ќе изгуби многу пари?

Овен Оваа недела ќе биде исполнета со предизвици за вас. Очекувајте голем пад на концентрацијата во вторник и среда, бидејќи премногу ве оптеретува, а потоа е можно да...

Астро 04.02.21 | 22:54

Месец март за овие 4 хороскопски знаци ќе биде најсреќен, проверете дали сте еден од нив

Месец март за овие 4 хороскопски знаци ќе биде најсреќен – проверете дали сте еден од нив Овие четири знаци може да очекуваат среќа во месец март. РИБИ Во месец март,...

Астро 03.02.21 | 14:19

За овие 4 хороскопски знаци февруари ќе биде „пеколен“ месец

Ретроградниот Меркур прави хаос во Зодијакот, а тоа особено ќе го почувствуваат следните 4 хороскопски знаци и тоа – во месец февруари: 1. Овен Иако во првата половина...

Астро 22.01.21 | 14:48

Познат астролог тврди: За овие 3 знаци, годинава ќе биде година на среќата!

Тамара Глоба е позната руски астролог, се верува во нејзините предвидувања, бидејќи скоро никогаш не греши. Таа тврди дека оваа година, овие три хороскопски знаци ќе...

Астро 22.12.20 | 17:21

Овие знаци ги очекува голем прилив на пари во јануари

Астролозите тврдат дека припадниците на овие три знаци значително ќе си ја подобрат финансиската состојба уште во првите денови на 2021-ва! Бик Нивната напорна работа...

Астро 12.12.20 | 12:29

За пет хороскопски знаци ова ќе биде најубавата зима досега

Бик Во текот на јануари и февруари 2021 година, силата ќе има клучна улога во вашиот љубовен живот. Луѓето кои ќе ги запознаете ќе ве охрабрат да се развивате и ќе ви покажат...

Астро 06.10.20 | 11:04

Во наредните пет дена доаѓа најзначајниот период за три хороскопски знаци

Судбински период доаѓа за 3 хороскопски знаци, почнувајќи од денеска па се до 10ти октомври. Ова ќе биде период кога конечно ќе ги остварат своите успеси и ќе ги решат...

Здравје 04.10.20 | 09:37

Kороната може да се препознае многу порано: Откриени нови симптоми на вирусот

Короната е вирус кој коси ширум светот. Повеќе од 10 месеци научниците се обидуваат да најдат начин да ја поразат болеста, доаѓајќи до нови сознанија за неа. Така, на почетокот...

Астро 28.09.20 | 22:42

Среќен октомври: Три хороскопски знаци ќе зрачат

Близнаци Ве очекува интересно патување на почетокот на октомври. Конечно ќе сфатите дека времето поминато со најблиските нема цена и покрај вашите професионални амбиции....

Астро 18.09.20 | 09:55

Најлошото помина, време е за среќа: На овие хороскопски знаци потполно ќе им се промени животот во октомври

Октомври на некои хороскопски знаци ќе им донесе период на потполно блаженство, кој ќе го означи крајот на сите компромиси на кои сте биле присилени и на сите непријатности....