Познатата српска манекенка Наталија Шќекиќ еднаш откри дека и биле понудени 60 илјади евра и луксузно патување за да го заведе Новак Ѓоковиќ!

Манекенката одлетала во Лондон на деловен состанок, а неименуван познаник и дал непристојна понуда за атрактивната русокоса.

Ми се јави еден човек, тој е од Белград и го познавам, мислев дека е сериозен менаџер. Кога закажа состанок, мислев дека ме бара за сериозна работа, да симнува огласи или да се фотографира. Кога почна муабетот,кога ми кажа план прво помислив дека е скриена камера почнав да се смеам.Ми рекоа да однесам Новак некаде интимно и да го снимам.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.