Актерката Лидија Вукиќевиќ за еден месец ќе наполни 60 години, а сега се опушти на плажа и покажа со што располага, во флуоресцентни бикини.

Вики од „Подобар живот“ уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм кога сподели неколку фотографии од нејзиното извајано тело.

Браво за храброста

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.