Фудбалерот Огњен Врањеш (32), кој покрај резултатите што ги постигна во фудбалот, го поврзуваат и со бројни афери со пејачи и ријалити ѕвезди добил примамлива понуда да се всели во шоуто „Задруга“.

Тој настапува за АЕК од Атина и сака да влезе во реално шоу за да си го обели образот и да докаже дека не лажел за аферата што ја имаше со пејачката Јелена Карлеуша.

Многумина го осудија што отворено ја разоткри Карлеушаии откри детали од нејзинот приватен живот.Тој сака да докаже дека голите фотки не се монтажа и оти ЈК се заиграла праќајќи интимни делови од телото.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.