Српската естрадна ѕвезда, освен со провокативните настапи на сцената, го привлекува вниманието на јавноста и со своите објави на социјалните мрежи.

Дара често знае да каже дека нејзиниот живот е многу интересен, поради што неодамна добила понуда да снима реални шоуа.

А, со своето последно инстаграм видео, пејачката покажа дека во таков случај сигурно ќе ги остави глеачите без здив.

Таа се појави во тесен комбинезон со леопард принт кој одлично ги истакнува сите нејзини облини, особено огромните гради.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.