Ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан (44) е бремена со сопругот Тревис Баркер (46), а сега го открија и полот на бебето.

Кардашијан на Инстаграм објави видео како седи во скутот на Тревис додека тој свири на тапани и ја најавува големата објава. Тогаш почнаа да паѓаат конфетите, а нивната боја го откри полот на детето. Конфетите беа сини, што значи дека парот чека момче.

Знаев дека е момче – се слуша во позадина на видеото.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.