Водителката Јована Јеремиќ доби специјален подарок од својот избраник бизнисменот Драган Станковиќ.Тоа е ланче од чисто злато, а бизнисменот не штеди на својата избраничка и постојано добива подароци од него.

Убавата водителка сигурно заслужува.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.