Секогаш кога во Македонија имаме влада на СДС македонскиот народ, граѓаните на Македонија и самата Македонија губат, се удира директно врз македонскиот идентитет. Секогаш кога имаме влада на СДС секогаш имаме по нешто коешто идентитетски губиме, пишува на социјалната мрежа на Фејсбук претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Слаб слух? Ова помага да се отстрани досадното зуење и да се реши слухот. Работи веќе по…Слаб слух? Ова помага да се отстрани досадното зуење и да се реши слухот. Работи веќе по…

Ова се избори на кои граѓаните ќе изберат дали ја сакаат Македонија или не, Силјановска Давкова е вистинскиот избор!, пишува Мицкоски во својата објава.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.