Генералниот секретар на СДСМ Миле Зечевиќ не му оди со гласање.Покрај лошиот рејтинг на неговата партија, на изборот на ромска убавица не победи ниту омилената мисица на Вардарски.

Кога не оди не оди.

 

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.