Ознака: стрелец
Астро 29.09.23 | 19:31

Полната Месечина вечерва ќе влијае најмногу врз еден хороскопски знак

Кога вечерва небото ќе осветли со полна Месечина во Овен, ќе донесе наплив на нова енергија, зовриена страст и амбиција, а ќе биде особено значајна за луѓето родени во...

Астро 23.05.23 | 14:21

Астролог предупредувa: На еден знак јуни му носи само лоши вести

Познатиот руски астролог Тамара Глоба открила што би можеле да очекуваат хороскопските знаци во јуни, а особено издвоила еден од нив, кому ѕвездите нема да му бидат...

Астро 09.10.22 | 11:45

Стрелецот да ги одложи ризичните инвестиции, Рибите ги очекува финансиска добивка

Овен Припадниците на овој знак кои се наоѓаат на раководни позиции, може да наидат на препреки и неопходност да спроведат реорганизација. Оние кои се во врска денеска...

Астро 02.08.22 | 20:21

Овие три знаци секогаш се подготвени за брз секс и прескокнување на предиграта

Според астролозите хороскопскиот знак влијае и на тоа каков секс сакате. Постојат знаци кои брзо им се препуштаат на страстите и сакаат бурен, авантуристички и брз секс,...