Ознака: памела андерсон
Естрада 27.01.21 | 23:54

Памела Андерсон го изговори судбоносното „да“… петти пат! Се омажи за телохранителот

Најпопуларната плејбој-зајачица Памела Андерсон петти пат го изговори судбоносното „да“. Таблоидот „Пејџ сикс“ објави дека 53-годишната актерка тајно се омажила...

Естрада 22.01.21 | 10:00

Памела Андерсон ја открива тајната за поголемо уживање во кревет

Холивудската актерка Памела Андерсон, која е веганка веќе 30 години, е позната е како голем поборник за правата на животните. Секас-симболот на Холивуд, неодамна предизвика...

Естрада 06.09.20 | 21:06

Oд фудбалер на телохранител: Памела Андерсон има нова љубов

Актерката Памела Андерсон има нова љубов. Откако имаше болно раскинување на врската со фудбалерот Адил Рами кого го фати во прељуба, атрактивната „чуварка на плажата“...

Естрада 18.06.20 | 23:15

Памела Андерсон се соблече гола за реклама

Памела Андерсон на 52 години се соблече гола во новата кампања за торбите од брендот Ашок Париз. Памела сама дизајнираше една колекција за брендот, а тие се изработуваат...

Фудбал 17.06.20 | 20:02

Поранешното момче се пофали дека со Памела Андерсон имале секс 12 пати во една вечер

Поранешното момче на актерката Памела Андрерсон се пофали со нејзините вештини во кревет. Адил Рами беше во врска со Памела една година и вели дека со неа ги доживеал...

Сцена 10.02.20 | 10:40

Памела Андерсон откри зошто се разведе по 12 дена брак

Славната актерка и зајачица на „Плејбој“ Памела Андерсон (52) ја изненади јавноста со веста дека се мажи за продуцентот Џон Питерс (74), со кого беше во врска пред 30 години....

Сцена 26.01.20 | 14:43

Отсекогаш сум ја сакал неа, иако можев да ја имам секоја, ме излудува

Се запознале пред 35. години, а во 1989. година кусо биле во врска. 52. годишната зајачица на Плејбој и актерка и 74. годишниот филмски продуцент наводно се венчале во Малибу,...

Сцена 02.11.19 | 11:44

Овие познати дами имаат домашни секси видеа, а еве која од нив највеќе заработи!

Многу познати дами можеби немаа среќа во животот, па по своја или туѓа вина својата интима ја поделија со милиони луѓе на планетатата, а меѓу таквите се: Ким Кардашијан,...

Калеидоскоп 25.06.19 | 12:53

Памела Андерсон раскина со Рами: Скршена сум, дознав дека водел двоен живот

Американскиот некогашен секс-симбол, Памела Андерсон ја раскинала врската со францускиот фудбалер Адил Рами, по што се огласи на социјалните мрежи и откри дека била...

Балкан 25.05.19 | 11:48

Памела Андерсон: Можеби на Хрватска ѝ е потребен политички земјотрес

Холивудската ѕвезда, Памела Андерсон, им се обрати на хрватските гласачи пред утрешниот изборен ден за пратеници од оваа земја во Европскиот Парламент. аа го поддржа...

Естрада 29.03.19 | 19:40

Иако е многу среќна во љубовта, Памела многу страда

Пред неколку години медиумите активно пишуваа дека најпознатата „чуварка на плажа“ Памела Андерсон е во врска со основачот на Викиликс Џулијан Асанж. Згодната актерка...