Ознака: Нивес Целзиус
Естрада 14.08.23 | 22:30

Нивес Целзиус го сонча задникот на тераса

Откако неодамна се пофали дека ужива на морето во Тисно, Нивес Целзијус (41) се врати во Загреб, но за да не ја изгуби бојата се сонча сончање на својот балкон. Така Нивес...

Естрада 25.01.23 | 12:58

Нивес Целзиус ги подигна градите

Хрватската старлета Нивес Целзуус не престанува да ги збудалува мажите. Таа на Инстаграм објави фотографии во кои во преден план се нејзините раскошни гради. Таа ги...

Естрада 14.12.22 | 13:50

Нивес Целзиус по поразот од Аргентина тажна го покажа задникот

Хрватската старлета Нивес Целзиус со дрес на „коцкестите“ го следеше мечот со Аргентина.По поразот Нивес објави провокативна фотографија во црна танга во која се...

Македонија 21.10.22 | 19:27

Николоски: Пендаровски има време за Нивес Целзиус, а нема време да каже кој ги финансира бугарските клубови во Македонија

Претседателот Стево Пендаровски треба да излезе и да каже која е цената на тој договор. Треба да излезе и да ја каже цената, знае за се и сешто да коментира, знае за се...

Македонија 09.10.22 | 22:30

Кабинет на Пендаровски: Нивес Целзиус, со тоа што ги бакна гардистите, не прекрши ниеден закон, нема на што да реагираме

Хрватската старлета која беше гостинка кај претседателот Стево Пендаровски не прекрши ниеден закон и нема причина за реакција, се вели во реакцијата од Кабинетот на...

Македонија 09.10.22 | 22:23

Некогаш во Македонија, денес во Северна

Некогаш во Македонија, денес во Severna – коментира оперскиот пејач Игор Дурловски. Неговата реакција доаѓа откако Нивес Целзиус беше на прием во Вила Водно. Од Кабинетот...

Македонија 09.10.22 | 17:47

Спортско радио 90,3 фм му благодари на Пендаровски за приемот на кој беше и хрватската старлета Нивес Целзиус

Спортско Радио 90,3 фм изразува голема благодарност до македонскиот претседател Стево Пендаровски, кој ги прими поканетите гости на јубилејниот турнир во мал фудбал,...

Естрада 09.10.22 | 11:58

Хрватската старлета Нивес Целзиус на гости кај Пендаровски во Вила Водно

Познатата хрватска старлета Нивес Целзиус се пофали дека била на прием кај претседателот Стево Пендаровски во вила Водно во Скопје. Таа на социјалните мрежи објави...

Естрада 12.01.22 | 13:25

Нивес Целзиус и Жан Мари ги вкрстија задниците

Двете најзгодни хрватски пејачки Нивес Целзиус и Жан Мари решија да се вратат во форма по празниците. Тие се фатија за работа во фитнес центарот. Напорната вежба ја...