Ознака: астролог
Астро 27.02.21 | 15:32

Познат астролог открива: Овие три хороскопски знаци ги чекаат пари во март

Три знаци во зодијакот ќе добијат парична добивка во март. Рускиот астролог Василиса Володина вели: Можеби мислите дека мора вредно да работите, да штедите пари и да...

Астро 21.12.20 | 14:14

Денеска почнува новата ера која ќе трае 200 години! Што ни носи?

Водечкиот британски астролог Јасмин Боланд тврди дека денеска, на 21 декември, почнува нова ера која ќе трае следните 200 години. Според него, секое преминување на планетите...

Астро 26.10.20 | 00:12

Aстрологот што го предвиде коронавирусот открива што не очекува следните месеци

Британскиот астролог Џесика Адамс, која го „предвиде“ коронавирусот, или „вирусот што ќе го вознемири светот“, сега откри што може да се случи во следните шест месеци Таа...

Калеидоскоп 21.10.20 | 09:13

Астрологот кој го предвиде коронавирусот открива што не чека во следните месеци!

Британскиот астролог Џесика Адамс (56) ја предвиде пандемијата од корона вирусот една година порано. Таа во февруари годинава, го напушти својот дом во Лондон и заедно...