Бившата на Ноле „растура“ со градите

Пред да ја запознае сопругата Јелена Ѓоковиќ ајдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ беше во врска со Лидија Поповиќ, позната српска убавица.

Лидија, позната и како „Лејди Ли“, постигна успех како диџеј.Лидија ретко зборува за нејзината врска со Новак.Сепак откри дека  Ноле не е папучар и оти е вистински џентлмен.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.


Comments are closed for this post.