Викторија Михајловиќ, ќерката на Синиша Михајловиќ го прослави својот 27 роденден, а веќе следниот ден се присети на моментите со својот татко.

Викторија е родена на 19 февруари, а Синиша на 20 февруари.

Да не беше тешката болест со која храбро се бореше легендарниот фудбалер, денеска ќе наполнеше 55 години.Сопругата на Синиша, Аријана, објави заедничка фотографија и емотивна порака, а Викторија на Инстаграм сподели неколку невидени слики со својот татко.

И таа имаше потресна порака.

-Се најдобро љубов моја каде и да си знам да те сакам до таму.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.