Пејачка од Сплит, Лидија Бачиќ на Инстаграм објави дел од нејзино гостување во телевизиска емисија при што до максимум го крена пулсот кај нејзините фанови.

Лидија во студиото се појави во ултракраток син фустан во кој нејзините нозе дојдоа до полн израз.

Како Шерон Стоун во „Сурови страсти“ – се пошегува таа.

Ова видео не е првата објава на Лидија што за кратко време добива огромен број лајкови и коментари. Со висина од 179 см и завидна фигура, Бачиќ плени со својот изглед, нешто што не се срами да го искористи да привлече внимание и воодушевување од јавноста.

 

 

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.