Ознака: Лидија Бачиќ
Естрада 17.03.22 | 12:06

Како Шерон Стоун: Лидија ги разгоре страстите и докажа зошто е една од најзгодните жени на Балканот

Пејачка од Сплит, Лидија Бачиќ на Инстаграм објави дел од нејзино гостување во телевизиска емисија при што до максимум го крена пулсот кај нејзините фанови. Лидија во...

Естрада 01.12.21 | 23:58

Хрватска пејачка менува пози додека позира

Хрватската пејачка Лидија Бачиќ (36) уште еднаш успеа да ја заскокотка фантазијата на илјадниците следбеници на социјалните мрежи. Ова е видео во кое таа позира во оскудни...

Естрада 26.06.21 | 22:02

Лидија излезе на тераса, мажите не можеа да го тргнат погледот

Лидија Бачиќ е една од најпознатите хрватски пејачки. Таа почетокот на летото го искористи да скокне во Далмација и да фати малку боја. Кога се одмора од морето „кулира“...

Естрада 20.05.21 | 15:08

Лидија Бачиќ позира во латекс

Најзаводливата хрватска пејачка Лидија Бачиќ реши да ги шокира мажите.Таа позираше во костим од латекс во црнена боја.Облините на Лидија дојдоа во прв план. Оделото...