Јелена Карлеуша сподели фотографија на која позира гола и го истакна  своето извајано тело. Со рацете ги прекрива  бујните гради, додека интимните делови останаа скриени со чаршаф кој ЈК го завитка околу себе.

Рај за машките очи.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.