Aтрактивната скопјанка Ивана Ангелова е една од најпознатите девојки на социјалните мрежи кај нас. Нејзиниот број на следбеници расте од ден во ден. Ако се прашувате зошто е тоа така, доволно е само да го посетите нејзиниот профил на Инстаграм…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angelova ❤️‍🔥 (@__angeliv__)

Пред неколку дена Ангелова сподели фотосесија на која позираше во долна облека, а овојпат таа повторно објави нова „тура“ фотографии на кои позира во баде-мантил. Ивана на фотографиите позира во бел баде-матнил под кој нема долна облека, а она што прво паѓа во очи на многумина се нејзините бујни гради…

Погледнете и уживајте до следната фотосесија на атарктивната Ивана:Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.