Ознака: задник
Калеидоскоп 13.01.21 | 10:05

Доктори му извадиле јагула од задникот откако другарите по шега му ја ставиле во гаќи

Докторите од Втората народна болница во Јибин, југозападна Кина, морале да оперираат маж за да му ја извадат јагулата која му се вовлекла во задникот. Оваа несекојдневна...

Естрада 12.01.21 | 08:33

Џенифер Лопез во природен изглед: Пејачката снимена на плажа без „фотошоп“

Латино дивата Џенифер Лопез (51) беше „уловена“ од папараците на плажа во текот на новогодишните празници, во едно луксузно одморалиште. Популарната Џеј Ло носи едноделен...

Естрада 04.12.20 | 21:46

Задникот ти е дупло поголем отколку пред короната: Убавата манекенка доби критики за објавената фотографија

Една од најпознатите топ-модели на светот и еден од „ангелите на Викторија“, Сара Сампајо, на социјалните мрежи се пофали со фотографија којашто преедизвика многу...

Фудбал 31.08.20 | 19:46

Ја освои ЛШ, сега го освојува задницикот на Сабрина

Голот со кој Баерн ја освои шестата титула првак во Европа го направи францускиот фудбалер Кингсли Коман еден од најсреќните луѓе на планетата. Среќата за француската...

Естрада 12.08.20 | 11:09

Фановите го нарекоа „праскичка“: Снаата на Лепа Брена го покажа задникот во танга бикини

Александра Пријовиќ ги воодушеви своите следбеници со фотографија објавена на нејзиниот инстаграм-профил, на која позира со задникот во преден план. Српската пејачка...

Интима 07.08.20 | 22:45

Дали повеќе сакате задник или гради: Омиленото женско тело говори за карактерот на мажот

Речиси сите мажи од женското тело најмногу го сакаат задникот и градите.Но, дали сте знаеле дека според тоа што сакаат од женската убавина може да се открие неговиот...

Твитови 08.07.20 | 23:44

Овај г*з корона не го фаќа

Овај газ корона не го фаќа Gepostet von Johnny Tapia am Mittwoch, 8. Juli 2020

Интима 27.11.19 | 22:22

Докторите морале да измислат нов алат за да му го извадат огромното дилдо од ректумот

Докторскиот тим во болницата Гранд во Милано, Италија, морале да измислат нов алат со кој би  го извлекле гуменото дилдото, кое останало заглавено во задникот на еден...

Естрада 02.05.19 | 09:59

Новата девојка на Стјепан обожава да го покажува задникот

По раскинувањето со Јелена Розга, челистот Стјепан Хаусер има нова девојка. Како што пишува „24 часа“, хрватскиот музичар е во врска со 25-годишната хостеса Стела Опанчар,...

Калеидоскоп 03.01.19 | 23:12

Перница во облик на задник – нов бизарен тренд на пазарот

Во низата бизарни работи кои секојдневно се појавуваат на пазарот е и перницата во облик на задник која стана вистинска сензација. Корисниците имаат само пофални зборови...

Естрада 03.01.19 | 09:57

Што се случува со задникот на Мадона?

Мадона е позната по храброста и ексцентричноста, па 60-годишната пејачка ги збуни фановите со еден настап во живо. При изведбата со нејзиниот 13-годишен син во еден локал...