Ознака: месечен хороскоп
Астро 01.08.20 | 18:57

Месечен хороскоп за август

ОВЕН Работа – Среќата на работа нема да ве напушти ниту во август, бидејќи планетата Јупитер, од полето на вашата работа ви донесува поволни околности, а стимулативната...

Астро 29.06.20 | 23:30

Месечен хороскоп за јули: За Девицата патување, Шкорпијата ќе влезе во нова врска

Овен (21.03.-21.04.) Работа: Очекувајте компликации во комуникација, со документи и сл. Желбите и реалноста не се совпаѓаат во овој период. Ќе бидете уморни и ќе ви недостига...

Астро 02.09.19 | 21:55

Месечен хороскоп за септември 2019 – за некои љубов, за други напредок на работа

Прочитајте што ќе му донесе новиот месец на вашиот хороскопски знак. ОВЕН Што и да правите, на почетокот на септември ќе ви се чини дека ништо не ви оди во рака. Затоа...

Астро 03.08.19 | 19:47

Месечен хороскоп за август

Дознајте што ве очекува во љубовта, работата, пријателствата… ОВЕН 21.3. – 20.4. Еланот во емотивните врски интензивно се чувствува, а емоциите уште повеќе ќе се разгорат...

Астро 01.08.19 | 23:37

Месечен хороскоп – пари за Ракот, најдобар месец за Близнакот

Овен Твојот љубовен и друштвен живот овој месец ќе процветаат. Би можел да добиеш посебни признанија, бидејќи твојата креативност ќе биде на високо ниво. Но, важното...

Астро 01.07.19 | 12:06

Месечен хороскоп за јули: Рибите ќе дознаат важна вест, раковите шират љубов на сите страни

ОВЕН Собравте сила да прекинете долгогодишна врска и да започнете нова љубов. Конечно го пронајдовте мирот. Старата врска само дополнително ве оптеретуваше и бевте...

Астро 30.01.19 | 15:07

Месечен хороскоп за февруари – Нова врска за Јарците, лош период за Девиците

Дознајте што ве очекува на поле на љубовта, работата и здравјето во февруари 2019 година! Овен Работа: Првата недела од февруари ќе ви започне бурно и нема да знаете што...