Ознака: Јарец
Астро 29.11.20 | 22:59

За овие три хороскопски знаци љубовта ќе цвета во декември

На некои знаци конечно ќе им се отвори вратата што долго време посакуваат да ја видат отворена. Среќата ќе ги придружува и во следната година во која тие ќе фантазираат,...

Астро 12.11.20 | 11:49

Oвие два хороскопски знака се најнепристојните и невнимателни кон туѓите чувства

Секој од нас барем еднаш во животот сретнал луѓе кои не обрнуваат внимание дали се љубезни кон другите и не ги земаат во предвид туѓите потреби и чувства. За таквото...

Астро 27.09.20 | 19:24

За Рибите голем број проекти, за Јарецот поволна работна недела

Овен (21.03 – 20.04) ЉУБОВ: Ве очекува интересен состанок со лице кое е сосема спротивен карактер од вашиот, тоа малку ќе ви делува чудно на почетокот, но за вас ќе биде интересно...

Астро 26.01.20 | 09:39

Дневен хороскоп: Рибите ќе се забавуваат, Јарецот го чека важна средба

Овен (21.03 – 20.04) Некој се обидува да ви наметне невистинити муабети. Ќе го сфатите тоа, само ќе ви биде потребно малку повеќе време. Партнерот е искрен со вас, направете...

Астро 04.07.19 | 12:08

Дневен хороскоп: Близнаците нема да штедат, Јарците ќе ја запознаат својата сродна душа

Овен Под денешното небо ќе бидете склони да ги повредувате оние кои најмногу ги сакате, најверојатно затоа што тие ќе бидат ваш издувен вентил. Иако сте убедени дека...