Ознака: џенифер анистон
Филм 02.06.21 | 11:46

Џенифер Анистон го објави најсмешниот момент од сетот на „Пријатели“

Холивудската миленичка Џенифер Анистон сè уште е под импресии, па на својот инстаграм-профил објавува фотографии од сетот на снимањето на специјалната епизода „Friends:...

Естрада 13.04.21 | 13:54

Џенифер Анистон на 52 години ќе стане мајка

Американската актерка Џенифер Анистон, на 52-годишна возраст одличала да стане мајка. Извор близок до актерката, за магазинот „Closer“ вели дека Џенифер со веста ги израдувала...

Естрада 13.03.21 | 11:56

Во Аргентина откриена идентичната двојничка на Џенифер Анистон

Можете да видите дека мојата пријателка е иста како Џенифер Анистон. Овој твит на студентoт по право, Аргентинецот, Лео Јапур, предизвика бум на социјалните мрежи во...

Сцена 13.10.20 | 14:57

Џенифер Анистон го претстави нејзиното ново посвоено милениче

Актерката Џенифер Анистон на својот Инстаграм профил се пофали со нов член на семејството и не криеше колку е среќна заради неговото пристигнување. Анистон посвои кутре...

Естрада Сцена 15.09.20 | 13:41

Бред и Џенифер повторно заедно

Петнаесет години по разводот, актерите Џенифер Анистон и Бред Пит заедно ќе учествуваат во акцијата „Fast Times at Ridgemont High“, која ќе се бори за собирање средства за најпогодените...

Естрада 02.09.20 | 10:11

Џенифер Анистон повторно е вљубена: Во врска е со ценет музичар помлад од неа

Откако светските таблоиди открија дека 56-годишниот актер Бред Пит е вљубен во 27-годишната германска манекенка Никол Потуралски, неговата поранешна сопруга, актерката...

Естрада 16.07.20 | 22:45

Кејти Пери донесе важна одлука: Анистон ќе биде кума на нејзината ќерка

Пејачките  Кети Пери и Џенифер Анистон ќе го крунисаат своето долгогодишно пријателство на најубав начин – пејачката ја нарече актерката да биде кума на нејзината...

Естрада 02.07.20 | 09:35

Носете ги проклетите маски, порача и Анистон

Разбирам дека маските се незгодни и непријатни. Но, не мислите ли дека е полошо што компаниите се затвораат, луѓето ги губат работните места, а здравствените работници...

Калеидоскоп 09.06.20 | 18:29

Изгледаше толку убаво вечерва: Со овие пораки Бред Пит ѝ го уништи бракот на Џенифер

Еден од најшармантните парови во Холивуд во последните години беа несомнено Џастин Теру и Џенифер Анистон, кои се свршија во 2012 година и се венчаа три години подоцна. Џенифер...

Филм 29.01.20 | 19:23

Без набори… потешко отколку што изгледа: Како успеа Џенифер Анистон да не го истутка фустанот

Актерката реши да сподели што се случувало зад сцените на гламурозната вечер и на шега објасни дека воопшто не ѝ било лесно. Џенифер сподели фотографија на која се гледа...

Сцена 26.01.20 | 17:13

„Вистина е, тие двајца се повторно заедно, таа никогаш не престана да го сака“

Пријатели на поранешните холивудски сопружници тврдат дека Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно заедно. Според пишувањето на Mirror, Бред и Џенифер се обидуваат да го...

Калеидоскоп 23.01.20 | 21:39

Ги предвиде најголемите скандали, а знае и што ќе им се случи на Џенифер и Парис во 2020 година

Го предвидел пожарот во катедралата Нотр Дам, како и скандалот на канадскиот премиер Џастин Трудо – видовитиот Николас Аујала (34) сега има нови предвидувања за 2020...

Естрада 23.01.20 | 20:14

Анџелина е бесна, но не поради Џенифер

Сите настани што се случуваа последниве денови воопшто не ѝ се допаднале на Анџелина Џоли (44), посебно средбата на нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит (56) и Џенифер Анистон...

Естрада 20.01.20 | 10:20

Ја фати и не сакаше да ја пушти: Бред и Џенифер конечно фатени во прегратка

Џен и Бред конечно им го дадоа на луѓето она што со години го посакуваат. Вака таблоидот „ТМЗ“ ја оцени средбата на поранешните сопружници Џенифер Анистон и Бред Пит...

Калеидоскоп 06.01.20 | 16:46

Денеска слават Бадник, утре Божик: Овие холивудски ѕвезди се Православци

Иако во САД доминантни се Католиците, сепак неколкумина ѕвезди во Холивуд се Православци.За некои навистина би се изнанадиле. Манекенката Наоми Кембел има потекло од...

Сцена 11.11.19 | 10:38

Џенифер Анистон со емотивен говор им се заблагодари на „Пријателите“

Џенифер Анистон на доделувањето на наградите People’s Choice беше прогласена за „иконски лик“. Наградата ѝ ја врачи Адам Сендлер, кој ја опиша како една од најдобрите пријателки,...

Филм 28.10.19 | 13:29

Џенифер Анистон и Елен Деџенерис се бакнаа во уста во шоуто на популарната водителка

Џенифер Анистон, популарната холивудска актерка гостуваше во познатото телевизиско шоу на нејзината добра пријателка Елен Деџенерис. Она што беше невообичаено, а особено...

Калеидоскоп 16.10.19 | 18:55

Познатата актерка отвори Инстаграм профил, на првата слика собра над 8 милиони „лајкови“

Актерката Џенифер Анистон ги воодушеви своите обожаватели бидејќи стана дел од социјалната мрежа Инстаграм. Таа отвори свој профил на Инстаграм и првата фотографија...

Естрада 12.02.19 | 12:00

Едвај успеала да се смири: Анџелина пред нервен слом што Бред беше кај Анистон

Иако се обиде тајно да влезе на забавата, папараците го уловија Бред Пит како влегува на јубилејниот 50 роденден на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Во тоа...

Мода и убавина 09.02.19 | 20:10

Што значи успешна операција на нос – на Холивуд му успеале само три

Ако нешто има за да се рине со лопата тоа се лоши пластични операции на кој било дел од телото, а бидејќи носот е највидлив, почнуваме од него. Сме виделе лоши зафати, но...