Ознака: александра накова
Црна хроника 03.07.20 | 11:25

Уапсена поранешната манекенка Александра Накова

Поранешната манекенка Александра Накова-Гајдаџиев вчера е уапсена во Гевгелија бидејќи не го почитувала решението за самоизолација, потврдуваат за „А1он“ од МВР....

Естрада 02.07.20 | 22:31

Уапсена македонската старлета- наместо во самоизолација се бањала во базен во Гевгелија

Поранешната манекенка Александра Накова-Гајдаџиев попладнево е уапсена во Гевгелија бидејќи не го почитувала решението за самоизолација, потврдуваат за „А1он“ од...

Естрада 13.06.20 | 10:20

Накова замина за Белград, таму нема забрана за групирање

По подолга пауза, моделот Александра Накова повторно се врати на социјалните мрежи, односно повторно го активираше својот профил на „Инстаграм“. Атрактивната гевгеличанка...

Калеидоскоп 29.07.19 | 13:47

Кој ја слика, останува енигма: Александра Накова се соблече топлес

Македонската манекенка и старлета, Александра Накова деновиве ги почести фановите со неколку жешки фотографии од плажа на кои позира топлес. Нејзините Инстаграм следбеници...

Естрада 25.05.19 | 15:03

Веќе не се другарки, Накова на Мелита ѝ рекла стара си

Екс водителката Мелита Ракичевиќ ставила крај на дружбата со манекенката Александра Накова. Во една расправија Накова ѝ рекла на Мелита дека била стара, со што Мели...

Естрада 15.05.19 | 18:01

Накова со нови гради го најави топлото лето?

Иако мај до сега наликува на есенски месец, македонската старлета Александра Накова со провокативни фотографии ги загрева своите следбеници на социјалните мрежи и...

Семејство 09.04.19 | 18:58

Александра Накова го прослави роденденот на ќеркичката

Манекенката и старлета Александра Накова во друштво на најблиските пријатели и роднини го прослави роденденот на ќерката Леа. Малата принцеза наполни 4 години, а по...

Естрада 03.04.19 | 21:30

Бекстејџ со експлицитни фотографии од три познати Македонки: Лила се закани дека ќе има проблем доколку се објават

Естрадниот магазин Бекстејџ објави видео во кое тврди дека нивната редакција поседува експлицитни фотографии од три македонски убавици: Лила Филиповска, Александра...

Естрада 21.12.18 | 14:10

Накова откри зошто пукна бракот со Никола Гајдаџиев

Moјата ќерка Леа ми е сè во животот, призна поранешната манекенка Александра Накова во интревју за „Бекстејџ“, додавајќи дека со неа созреала како жена. По четири години...