Стенкање се слуша во позадина додека трае ждрепка во Хамбург за групите за Европското првенство во фудбал. Во моментот кога се влечеа топчињата, во позадина се слушнаа звуци од порно филм.
Сите во салата збунето гледаа, по што водителот искоментира дека се слуша врева, наскоро истата запре.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.