Италијанската инфлуенсерка Анџела Насти го освои срцето на фудбалерот на Фиорентина, Рикардо Сотил, а со заедничка фотографија на Инстаграм ја официјализираше нивната врска, напиша „ТуттоСпорт“.

Секојдневно на социјалните мрежи објавува фотографии на кои е претежно сама, но затоа не се двоуми да објави слики на кои  е оскудно облечена.

Погледнете дел од фотографиите:Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.