сабота, 22 јули 2017 | Вести денес: 33 ново

Македонија

Македонија

Ќерката на Тито Петковски, Бубо Каров, Најчевска, Фрчкоски, судијката Цаца – Николовска – сите што одработуваа за СДСМ, вработени во Владата

Маја Петковска, ќерката на Тито Петковски е новиот специјален советник во владата на Заев, објави „Курир“. Работна...

Top