Ознака: Ричард Гир
Естрада 07.10.19 | 18:30

Дијана и Ричард Гир цела вечер се голтаа со погледи, а потоа почна тепачката

Британскиот музичар Елтон Џон бил тесно поврзан со британското кралско семејство, но немал особено високо мислење за нив. Ова не било случај со принцезата Дијана. Според...

Калеидоскоп 07.10.19 | 12:59

Дијана и Ричард Гир цела вечер се „голтаа“ со погледи, а потоа почна тепачката

Британскиот музичар Елтон Џон бил тесно поврзан со британското кралско семејство, но немал особено високо мислење за нив. Ова не било случај со принцезата Дијана. Според...

Свет 10.08.19 | 22:26

Салвини му порача на Ричард Гир со неговиот приватен авион мигрантите да ги пренесе во Холивуд и да ги смести во неговите вили

Италијанскиот вицепремиер Матео Салвини му порача на познатиот американскиот актер Ричард Гир дека може со неговиот приватен авион мигрантите да ги пренесе во Холивуд...

Сцена 11.02.19 | 13:12

Ричард Гир доби син, се породи неговата 34 години помлада сопруга

Холивудскиот актер Ричард Гир доби син, само неколку месеци пред неговиот 70. роденден. Пред неколку дена неговата сопруга Алехандра Силва (36) се породи во Њујорк, а името...

Филм 08.12.18 | 12:40

Годините се само бројка: 33 години помладата сопруга на Ричард Гир го покажа трудничкиот стомак

Непосредно пред првата годишнина од бракот на холивудскиот актер Ричард Гир и неговата трета сопруга Алехандра Силва, брачната двојка ќе го добие првото заедничко...