Ознака: хајди клум
Мода и убавина 19.01.22 | 23:52

Нозете на Хајди Клум вредат 2 милиони долари, но десната е поскапа од левата

Супермоделот и ТВ водителка Хајди Клум ги осигурила своите нозе на два милиони долари, пишува „Vanity Fair“. Гостувајќи во една ТВ емисија таа откри дека нејзините нозе...

Естрада 13.07.21 | 15:45

Разголената Хајди Клум ужива во градината: Денеска беше навистина жешко

Една од најпознатите топ-модели во светот, Хајди Клум, ги почести своите фанови на социјалните мрежи со фотографија на која таа лежи гола и ужива во сонцето во својата...

Естрада 01.02.21 | 23:06

Јавноста со поделено мислење откако Хајди Клум ја бакна 16-годишната ќерка во уста

Јавноста е со поделено мислење за фотографијата која ќерката на супермоделот Хајди Клум ја сподели на „Инстаграм“, а на која 16-годишна Лени и мајка ѝ се бакнуваат во...

Естрада 21.08.20 | 11:08

Поранешниот сопруг не ѝ дава на Хајди Клум да ги земе децата поради корона вирусот

Хајди Клум по судски пат бара дозвола да ги однесе своите четири деца во Германија по итна постапка, откако нивниот татко, пејачот Сил, не даде дозвола децата да ги напуштат...

Калеидоскоп 06.01.20 | 18:11

Хајди Клум гола на 46 години

Манекенката Хајди Клум како да и пркоси на годините. Таа на 46 години реши да се разголи и со тоа да покаже дека тие се само бројка.Германката изгледа совршено и не залудно...

Сцена 01.11.19 | 10:55

Хајди Клум повторно со најдобар костим

Кралицата на Ноќ на Вештерките, Хајди Клум и оваа годнина се надмина себе си со најоригиналната маска, за која треба многу труд, храброст и трпение за да се носи на себе...

Естрада 06.08.19 | 21:05

Хајди Клум топлес на плажа во друштво на децата и деверот

Германската манекенка и супермодел, четириесетишестгодишната Хајди Клум, е на меден месец со 17 години помладиот сопруг Том Каулиц. Тие во тајност се венчаа во февруари...

Естрада 04.07.19 | 13:28

Криеше со месеци: Хајди Клум се омажи по третпат

Манекенката Хајди Клум тајно се омажила за своето 17 години помладо момче Том Каулиц. Ова е нејзин трет брак. Тие пред олтарот застанале уште на 22 февруари, кога им била...