Ознака: хајди клум
Калеидоскоп 06.01.20 | 18:11

Хајди Клум гола на 46 години

Манекенката Хајди Клум како да и пркоси на годините. Таа на 46 години реши да се разголи и со тоа да покаже дека тие се само бројка.Германката изгледа совршено и не залудно...

Сцена 01.11.19 | 10:55

Хајди Клум повторно со најдобар костим

Кралицата на Ноќ на Вештерките, Хајди Клум и оваа годнина се надмина себе си со најоригиналната маска, за која треба многу труд, храброст и трпение за да се носи на себе...

Естрада 06.08.19 | 21:05

Хајди Клум топлес на плажа во друштво на децата и деверот

Германската манекенка и супермодел, четириесетишестгодишната Хајди Клум, е на меден месец со 17 години помладиот сопруг Том Каулиц. Тие во тајност се венчаа во февруари...

Естрада 04.07.19 | 13:28

Криеше со месеци: Хајди Клум се омажи по третпат

Манекенката Хајди Клум тајно се омажила за своето 17 години помладо момче Том Каулиц. Ова е нејзин трет брак. Тие пред олтарот застанале уште на 22 февруари, кога им била...