Ознака: фустан
Естрада 07.10.23 | 10:08

Емили Ратајковски во проѕирен фустан целосно го запре сообраќајот во Њујорк

Емили Ратајковски беше „уловена“ на њујоршките улици како излегува во секси-комбинација, која дефинитивно бара смелост и самодоверба. За среќа, на убавата бринета...

Балкан 11.07.23 | 15:30

Не го пуштиле во Пензиско по шорц, се вратил во фустан

За „победник на денот“ е прогласен на „Твитер“ мажот кој во фустан чекал ред во мостарското ПИО, откако одбиле да го послужат оти бил облечен во куси пантолони. Pobjednik...

Мода и убавина 05.07.23 | 08:20

Фустан „два во еден“, прекрасната актерка е божицата на елеганцијата

Омилената актерка на сите, прекрасната Натали Портман неодамна присуствуваше на ревијата на „Диор“ во Париз. За таа прилика таа облече прекрасен бел фустан со потпис...

Естрада 08.01.23 | 16:11

Лепа Брена: Додека во 21 век партнери убиваат жени и силуваат девојчиња, насликани златни ц*цки ви се најголем проблем!

Лепа Брена има што да каже за сите кои имаа да кажат нешто несоодветно за фустанот со кој таа настапи на Нова Година. Кралицата во свој стил порача: На нашите лажни моралисти,...