Ознака: Дејана Живковиќ
Калеидоскоп 21.12.21 | 23:17

Се вери поранешната девојка на водачот на Шкаљарскиот клан

Манекенката Дејана Живковиќ му кажа „да“ на својот партнер кој првпат јавно го покажа на социјалните мрежи. Таа на Инстаграм објави неколку заеднички, љубовни фотографии...

Балкан 25.08.21 | 11:41

Кој е Јовица Вукотиќ, односно Георги Андонов: Ја имаше најзгодната манекенка, на сопругата и подметнаа цијанид за да го отруе

Јован Вукотиќ кому македонското МВР му издало пасош  на име Георги Андонов е  безбедносна интересна личност и водач на озогласениот црногорски Шкаљарски клан.   Тој...

Естрада 10.07.21 | 21:59

Сака само жестоки момци: Дејана го љубеше водачот на Шкаљарскиот клан, „Македонецот“ Вукотиќ

Дејана Живковиќ е една од најзгодните манекенки во Србија.Но, покрај со својата убавина таа е позната и по врската со водачот на Шкаљарскиот клан Јовица Вукотиќ кој...

Балкан 07.04.21 | 12:47

Ова е сопругата на Вукотиќ, на која ѝ се губи трагата, но тука е неговата љубовница

Јовица Вукотиќ со невенчаната сопруга Маша Мишиќ има две деца. На Маша и се губи секаква трага откако во 2019 година неколкумина противници на нејзниот сопруг ја пресретнале...

Црна хроника 05.04.21 | 16:50

Кој е водачот на Шкаљарскиот клан на кого МВР му даде пасош: Секогаш излегува од затвор, во врска е со згодна манекенка

Јован Вукотиќ кому македонското МВР му издало пасош е  безбедносна интересна личност и водач на озогласениот црногорски Шкаљарски клан. Тој беше екстрадиран од Србија...