Ознака: Богоев
Македонија 19.08.21 | 13:18

Андоновски: Заради своите бизнис интереси Петре Шилегов со помош на Стефан Богоев сака да го уништи најголемиот спортски храм во Македонија

Кога ќе видите како пи-ар машините на СДСМ ќе почнат да ве навредуваат и да велат дека зборувате лаги, а самите потврдуваат сѐ што сте кажале, знаете дека сте им влегле...

Скопје 19.08.21 | 09:45

Скопје наместо зелен град се претвора во бетонска џунгла, за бизнис интереси се уништува СЦ „Борис Трајковски“ каде што ќе се градат згради

Омилената лага на Петре Шилегов изминативе 4 години е дека Скопје ќе стане зелен град. Шилегов се фалеше за нови паркови, зелени кровови, за милиони садници на дрва, ама...

Скопје 18.08.21 | 12:41

Андоновски: Мега скандал се случува во Спортскиот центар „Борис Трајковски”

МЕГА СКАНДАЛ И НЕВИДЕН КРИМИНАЛ во најава му се случува на Скопје и Спортскиот центар „Борис Трајковски”, рече на денешната прес-конференција Стефан Андоновски. Наместо...