Ознака: балкон
Калеидоскоп 12.09.21 | 23:00

Ова е момчето од Куманово кое падна од балкон во Тирана и почина

Kумановецот Ајдин Мустафи (28) загина вчера попладне во Тирана, кога паднал од балкон на хотелот „Рогнер” и починал. Според медиумите, Мустафи бил гостин во хотелот, кој...

Црна хроника 30.04.21 | 14:37

26-годишник во 4 утрово паднал од балкон, во моментов е на клиники

Рано утрово во 03.55 часот, И.В.(57) од Кичево во полициската станица пријавил дека дека од балкон на првиот кат од неговата куќа на улица „11 Септември“ во Кичево паднал...

Свет 12.07.20 | 10:05

Трагедија: Паднал од балкон и починал и тој и човекот врз кој паднал

Еден турист во Шпанија починал откако паднал од балкон на хотелот, и го убил човекот врз кого паднал, јави Скај њуз. Првата жртва е 50-годишен турист од Англија, кој паднал...

Црна хроника 17.05.19 | 15:31

Србин паднал од балкон во Охрид, со тешки повреди пренесен во скопските клиники

Вчера во 05.33 часот во Полициската станица Охрид било пријавено дека Н.Т.(26) од Република Србија паднал од тераса во хотел во Охрид. Тој се здобил со тешки телесни повреди...

Балкан 04.03.19 | 11:48

Обидувајќи се да го сокрие момчето од мајка си, девојка падна од балкон

Oсумнаесетгодишна девојка случајно падна од вториот кат на зградата на тротоар во Приедор, Република Српска. Според неофицијални информации, таа не е животно загрозена....

Балкан 03.03.19 | 08:43

Малата хероина се разбуди: Најстарото девојче кое татко му го фрли од балкон, закрепнува

Најстарото и најтешко повреденото девојче од четирите деца кои татко им ги фрли од балкон од куќа во Паг, се разбудило и е при свест, рекле лекарите. Девојчето е генерално...

Балкан 01.03.19 | 13:25

Страшни фотографии откриваат како живееле 4 деца, чиј татко ги фрли од балкон

Репортерите на хрватскиот портал „Индекс“ влегоа во домот на хрватското семејство, каде вчера таткото си ги фрли своите четири малолетни деца ни балкон. Фотографиите...

Балкан 28.02.19 | 14:03

Откриено што направил таткото монструм веднаш откако ги фрлил децата низ балкон

Сопственикот на куќата од каде 54-годишниот Јосип Роѓак утрово околу 6 часот ги фрлил своите четири деца низ балкон, за хрватските медиуми раскажува за моментот кога...