Ознака: август
Калеидоскоп 27.08.19 | 17:38

Секоја жена во август треба да ја набави оваа билка: Привлекува љубов и пари, штити од зло

Се носи во џеб или паричник за привлекување на богатство, а се додава во гелот за туширање за привлекување на љубовна врска и прочистување на телото од негативна енергија. Август...

Астро 11.08.19 | 20:01

Втората половина на август ќе донесе големи промени за два знака!

Полека и’ август влегува во втрата третина нос е чини дека после 15. август за само два знака ќе се случат големи промени… Стрелец За она што досега мислевте дека никако...

Сервиси 02.08.19 | 22:28

Температурите растат: Временска за цел август

Сончево и многу топло време не чека утре со слаб до умерен ветер од северозападен правец. Кон крајот на денот ќе има локална појава на краткотраен пороен дожд и грмежи....

Астро 01.08.19 | 11:24

На овие хороскопски знаци август им носи големи промени на подобро

По заслужениот одмор, ве очекуваат позитивни промени Август е месец кога некои одат на годишен одмор, други ги собираат впечатоците од летување, а родителите полека...