сабота, 25 март 2017 | Вести денес: 69 ново
pisces_red_transperentbg
Дневен хороскоп за: петок, 24.03.2017

Риби 22.2. - 20.3.

Делувате нерасположено и оптерете ни сте со различни обврски, поради тоа немате доволно трпение во нечиј ветувања. Се обидувате да ги остварите своите работни намери наспроти официјалните протоколи, но тоа има и своја цена. Нема причина да се однесувате со многу барања пред саканиот(ата). Големата упорност, понекогаш донесува спротивен ефект во однос на очекувањата. Постои и некоја друга шанса.

Сугестија: Посветете внимание на правилниот начин на исхрана.

Top