петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 0 ново

Архива по таг: полиција

Македонија

Арсовски: СДСМ и Заев на полицајците гледаа како на убијци, ги навредуваа, омаловажуваа и им посакуваа смрт, а денеска им организираа прослава

СДСМ и Зоран Заев на полицајците гледаа како на убијци, ги навредуваа, омаловажуваа и им посакуваа смрт. Владата...

Top