понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 61 ново

Економија

Економија

Германските инвеститори за владата на Заев: Влошени услови за бизнис, економската состојба е полоша од лани, најголем проблем е корупцијата

Економската состојба во земјава е полоша отколку лани – ова  е мислењето на повеќе од половина од германските...

Top