понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 61 ново

Македонија

Македонија

Апасиев: Ова е иднината на цивилизираното комуницирање, да те викаат како што сакаш среде Атина, а не да продавате демагогии за „победа“

Додека квислиншкиот двоец Заев-Димитров и соросписката потплатена клика ве убедуваат дека без самоукинување...

Македонија

Утрешното велепредавство на Заев освен од копно и воздух ќе се обезбедува и од вода: Полициските бродови од Охридското се пренесуваат во Преспанското Езеро (ФОТО)

За потребите на специјалната полиција, која утре ќе го обезбедува ручекот по потпишувањето на Договорот меѓу...

Top