понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 60 ново

Македонија

Македонија

Апасиев: Ова е иднината на цивилизираното комуницирање, да те викаат како што сакаш среде Атина, а не да продавате демагогии за „победа“

Додека квислиншкиот двоец Заев-Димитров и соросписката потплатена клика ве убедуваат дека без самоукинување...

Top