понеделник, 18 јуни 2018 | Вести денес: 61 ново

Архива по таг: видео

Македонија

Хунтата го брани велепредавството со жесток напад врз народот: Полицијата на Спасовски удри по народот пред Собрание (ФОТО+ВИДЕО)

Неколку стотини граѓани органзирани на социјалните групи вечерва се собраа пред Собранието на Република Македонија...

Top