среда, 15 август 2018 | Вести денес: 58 ново

Скопје

Скопје

Оги Сектор: Да престане и злоупотребата на полицијата за инспекциски контроли, удираат по нас зашто не финансираме избори и не корумпираме

– Дополнување на предходното: Односот на инспекциите најдобро го илустрира политичкиот прогон врз угостителите....

Скопје

Која е поентата да седиш со автоматска пушка во диско во Скопје: Спасовски и МВР вршеле терор ноќеска во скопските дискотеки (ФОТО+ВИДЕО)

Полициски службеници упаднале синоќа во неколку ноќни клубови меѓу кои и Сектор и ги легитимирале посетителите. Повеќе...

Top