вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 34 ново

Македонија

Македонија

Арсим Зеколи: Како што трчавте синоќа бркајќи сенки на Грујо по гаражи, повелете трчајте по Заев и барајте безусловна оставка на неговата влада!

Арсим Зеколи за актуелните настани се осврна на својот фејсбук профил. -Како што трчавте синоќа бркајќи сенки...

Top